12 let, tisíce prodaných párů, cíl udělat karbonová kola dostupnější

Tato stránka je poděkování našim zákazníkům, partnerům a recenzentům. Ženete nás dopředu.
Děkujeme!

Nízká cena, vysoká kvalita, skvělé služby.

Všichni to známe. Když je nízká cena, nemusí být dobrá kvalita. Nebo dobrá kvalita a skvělé služby s sebou automaticky nesou vyšší cenu. S Equatory se nesnažíme být ve všem nejlepší, ale snažíme se tyhle 3 faktory balancovat tak, aby byly co nejvíce v rovnováze.

Kvalita
Už 10 let pro vás vyrábíme kola, kterých se nám pro výrobní vady vrátí méně než 1%. Na trhu zapletených kol je to skvělé číslo.
Služby
Pokud jste u nás někdy nakupovali, servisovali, nebo reklamovali, víte, že je o vás vždy dobře postaráno. Stačí se podívat třeba na Google recenze.
Cena
Nesnažíme se být nejlevnější, ale jsme tovární značka s přímou distribucí a firmu udržujeme štíhlou a efektivní. Proto prodáváme za super cenu.

Kdo pro vás pracuje

Zleva:
Milan Šimek mladší, pečuje o web a e-shop. Taky už mu docela jde grafika. Sedlá Boardmana.
Lidka Šimková, má na starosti logistiku a administrativu. Stará se o to, aby kola a díly vždy dorazily včas a papíry v pořádku. Jezdí na kole, které jí zrovna Milan vybere.
Milan Šimek, řídí Equator a u toho se baví se zákazníky. Kdy vám naposledy ředitel nějaké firmy zvedl telefon? U nás je to normální. Milan se rád baví s lidmi a pomáhá jim najít ta správná kola. Jezdí na Pardusu Robin SL.
Tereza Pálková, Marketing a analytika. Pokud jste viděli nějakou z našich reklam, nastavovala ji Terka, stejně jako to, co následuje potom. Jezdí na MTB Specialized.
Honza Habich, stará se o strategii a obsah. Napsal náš e-book, odpovídá vám na Facebooku. Jezdí na MTB Nordest Sardinha a gravelu Author Ronin SL.

Nesmíme zapomenout na Patrika, který má na starosti kódování webu a Mariana, který nám tyhle krásné stránky nakreslil a Ivě, naší paní účetní. Velký dík patří také všem našim servisákům a borcům ve skladě.
A to je všechno. Takhle se dělá štíhlá firma.

Napsali o nás

Logo Tour

Tour

Vo veľkom teste 16 karbónových kolies nemeckého časopisu Tour získal Equator ocenenie Tour Tipp za pomer cena výkon. K celkovému 3.miestu v teste pomohla skvelá aerodynamika a výdrž v skúškach nárazu, tak aj v teste brzdenia.

Petr Vabroušek

Petr Vabroušek

Profesionálny triatlonista

Výkon za neprekonateľnú cenu

Behom takmer 30 rokov v profesionálnom triatlone som pretekal na karbónových kolesách tých najvyhľadávanejších svetových značiek. Cez Equinox som si nedávno našiel cestu až k Equatorom. A zistil som, že oproti mnohonásobne drahším kolesám nejazdia o nič pomalšie a nevážia o nič viac!

Logo RoadCycling.cz

Magazín RoadCycling.cz

RoadCycling.cz

Sú to proste galuskové pretekárske kolesá, na ktorých sa dobre nastupuje a zrýchľuje. Nízka hmotnosť sa zásadne prejavuje aj v kopcoch, kde ušetria množstvo síl.

Nechajte nám kontakt.
Ozveme sa Vám

Zadajte Váš platný telefón
Formulár bol odoslaný. Budeme vás kontaktovať.

Riešim servis alebo reklamáciu

Milan Šimek

Riaditeľ Equinox Europe, s.r.o. a bývalý pretekár